Galvenā

Par mums

Zatoshi ir starptautiska kompānija finanšu tehnoloģiju nozarē, kuras mērķis ir masveidā izplatīt kriptovalūtas adaptāciju un blokķēdi. Uzņēmuma uzdevums ir izstrādāt augstas kvalitātes risinājumus jaunu tehnoloģiju ieviešanai strauji augošajā tirgū.

Ideja par neatkarīgu kompāniju radās 2013.gadā, kad inženieru- entuziastu grupa nolēma koncentrēties uz interneta tehnoloģijām Kriptovalūtas Industrijā. Pateicoties pieredzējušiem IT, jurispudences, ekonomikas, un biznesa administrācijas ekspertiem, Zatoshi komanda spēja sasniegt iespaidigus rezultātus. Izejot valsts licencēšanas uz sertifikācijas iestādes, mūsu izstrādes, proti, maksājumu apstrādes sistēmas kriptovalūtas veidā ir spējušas iegūt vispārēju uzmanību.

Patlaban mēs strādājam Lietuvā, Polijā, Kazahstānā, Baltkrievijā, Krievijā, Latvijā un esam gatavi piedāvāt risinājumus uzņēmumiem, kuri vēlas strādāt jaunā digitālo maksājumu laikmetā.

Ko mēs piedāvājam

Maininga risinājumi
Programmatūra un atbilstošas aparatūras risinājumi darbam ar GPU un ASIC sistēmām.
Papildus pielāgoti risinājumi Jūsu konkrētajām prasībām.

Pakalpojumi
Blokķēdes analītika, drošības un informācijas sistēmu audits, ekspertu konsultācijas, garantijas pakalpojumi, airdrops un citi servisi.

Kripto maksājumu apstrāde
Sāciet pieņemt Bitcoin jau šodien ! Kriptomaksājumi vēl nekad nav bijuši tik pieejami, bet ar mūsu uzticamo un drošo platformu Jūs varēsiet paplašināt savu biznesu vai projektu ar jaunām maksāšanas iespējām.

Akadēmija
3 dienu kurss mūsu Akadēmijā ir paredzēts, lai uzlabotu zināšanas kriptovalūtas jautājumos, apgūstot mūsdienu teoriju un praksi.

Veikals
Mūsu veikalā Jums pieejami suvenīri, iekārtas, papīra maki, Trezors & Ledgers un citi aksesuāri!